DUBLEKS HAFiF ÇELİK KONUT PLANLARI

Amerikan Evleri olarak anılan Hafif Çelik Yapılar özel formlar verilmiş galvanize çeliklerden oluşan iskeletin birbirine kaynaksız yapı teknolojisi-akıllı vidalar aracılığıyla birleştirilmesi ardından tamamı 60cm aralıklı diagonellerle çelikten örülü iskeletin istenilen ürünlerle giydirilmesi, ve yalıtılması sonucu oluşturulan ön üretimli çelik yapılardır.
Hafif çelik yapılar içerdikleri yoğun çelik ile depreme ve her türlü doğal afete karşı betonarmenin asla sunamayacağı yüksek standartlardaki dayanıklıkları, kemiğindeki taş yünü izolasyonları ile her türlü doğa ikliminde sıcacık yuvalar sunmaları, tamamen beğeniye göre tasarlanabilmeleri – yani tarzınızı yansıtabilmeniz bakımından tercih edilen, dünya standartlarında kabül görmüş ürünlerimizdirler.
Beğeni ve tercihlerinize göre kaplayabileceğiniz hafif çelik amerikan konutlarımızın tarafımızdan öngörülmüş bütün teknik detaylarını ayrıntılı olarak dökümanlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz cepheyi istediğiniz plana uyarladığımızı, mevcut planlarımızda isteğinize göre değişiklik yaptığımızı ya da isterseniz kişiye özel planlar hazırladığımızı biliyor muydunuz?

204m2 Dikçatı Dubleks Konut Planı

,

204m2 Dubleks Konut Planı Konuta Ait Görseller Konuta Ait Detaylar Alt Kat Üst Kat Salon: 33m2 Y.Odası 4 : 26,5m2 Mutfak: 15m2 E.Banyo1:4,5m² Kiler: 5m² Antre: 4,5m² Banyo: 3m2 Y.Odası1: 20m² E.Banyo1:4,5m² Y.Odası1: 16m² E.Banyo1:15m² E.Banyo1:4,5m² E.Banyo1:4,5m² Antre:22m² Veranda:10m² Toplam 204m² Teknik Şartnamemizi inceleyin Sorularınız