YAŞAM KONTEYNERLARI

Yaşam konteynerları elektrik ve su tesisatları dahil bütün donanımlarının hazır halde gelmesi, zemin betonu dahil hiç bir ihtiyacı olmaması, istenilen yere nakliyesinin ardından yaşamaya hazır hale gelmesi, defalarca istenilen yerlere yeniden taşınabilmeleri ya da ikinci el piyasasında çabucak el değiştirmeleri,izolasyonlu ve güvenli oluşları sebebiyle tercih edilen ürünlerimizdir.

21m² ve katları (42m²,63m² vb.) olarak üretilen konteynerlar özellikle 2b arazilerinde beton atılamaması sebebiyle tercih edilen ürünlerimiz gerektiğinde güneş paneli ve su deposu eklenerek tamamen müstakil bir yaşam sunabilmeleri açısından göz doldurmaktadırlar.

Cephede istenilen tüm kaplamaların kullanılabildiği yaşam konteynerları zevkinizi yansıtırken yapılaşmanın mümkün olmadığı en zor bölgelerde dahi size özgürlüğü ve huzuru hissettirecektir.

Beğendiğiniz cepheyi istediğiniz plana uyarladığımızı, mevcut planlarımızda isteğinize göre değişiklik yaptığımızı ya da isterseniz kişiye özel planlar hazırladığımızı biliyor muydunuz?

Standart Konteyner Planlarımız